O nas

Bierzemy ster życia w swoje ręce.

Aby dołączyć do nas - grupy żeglarskiej Onko-Sailing skontaktuj się z nami . Najlepiej napisz na Facebooku facebook.com/onkosailing/.
Możesz tez napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Kolejnym krokiem po podjęciu decyzji ze chcesz z nami współpracować i cieszyć się wolnością jaka daje woda i żeglarstwo należy wypełnić deklarację przystąpienia do Regionalnego Towarzystwa Wioślarskiego LOTTO-Bydgostia.

Jesteśmy częścią Klubu LOTTO-Bydgostia.


Należy wpłacić 2 składki na konto: 84 1140 1052 0000 3820 3800 1002 mBank
1). 5 zł za miesiąc (60 za rok) z dopiskiem Opłata Członkowska
2). 5 zł za miesiąc (60 za rok) z dopiskiem Darowizna na Onko-Sailing.
Przepraszam że na to samo konto 2 składki ale tak sobie życzył Klub.
Osoby które nie wypełniły deklaracji przystąpienia do klubu proszone są o wypełnienie, podpisanie i odesłanie jej pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Członkowie grupy Onko-Sailing-aktywni którzy opłacili składki mają pierwszeństwo udziału we wszystkich realizowanych projektach.

Przystąpienie do naszej grupy i praca na rzecz naszej działalności zaowocuje wspólnymi fantastycznymi rejsami. Możemy pływać jachtem klubowym s/y Solanus, ale także chcemy nawiązywać współpracę z innymi klubami żeglarskimi i pływać na innych jachtach. Członkowie grupy Onko-Sailing, którzy opłacili składki mają pierwszeństwo udziału we wszystkich realizowanych projektach.

Klub LOTTO-Bydgostia będzie nam pomagał w tej współpracy.

Deklaracja w word                   Deklaracja w pdf

 

 Onko-Sailing - to pasja , to terapia , to wspaniałe żeglarstwo , to radość , to przyjaźń - to życie :)